Уцінка в зв"язку з заломом
Класична жіноча чорна велика сумка в комплекті з косметичкою:
- розміри: сумка: висота 23 см., довжина34 см., ширина 13 см.; висота ручок 16 см; косметичка: довжина 19 см., висота 11 см., ширина 1 см.;
- метеріал: якісна фактурна штучна шкіра;
- у комплекті ремінець, що знімається та косметичка;
- кількість відділень: 3, перегородка на блискавці, 2 кишені для дрібниць, 1 кишеня на блискавці, зовнішня кишеня на блискавці;
- фурнітура золотистого кольору;
- текстильна підкладка;
- колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naomi |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Сап'янова |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Довжина плечового ременя | 1220 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет, коробка









