Функціональний текстильний жіночий рюкзак середніх розмірів з додатковою ручкою і великою кількістю кишень.
Характеристики:
- розміри: ширина 27 см, висота 27 см, глибина 16 см.;
- матеріал: тканина, що імітує замшу з ефектом хамелеона;
- підкладки: нейлон;
- кількість відділень: 1;
- кишені: всередині - 2, бокові - 2, зовнішня - 1;
- шлейки: екошкіра і нейлон, регулюються;
- застібка: блискавка;
- фурнітура: золотистого кольору;
- особливості: є можливість носити як сумку через плече.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 27 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴
- Спосіб упаковки: Пильник, пакет, коробка









