Хіт продаж
-11%

Рюкзак жіночий чорний класичний з якісної екошкіри
950 ₴
845,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040325
+380 (96) 050-19-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Місткий функціональний жіночий рюкзак середніх розмірів з якісної екошкіри з великою кількістю кишень.
Характеристики:
- розміри: ширина 24 см, висота 30 см, глибина 13 см.;
- матеріал: якісна глянцева фактурна екошкіра;
- підкладка: нейлон;
- кількість відділень: 2;
- кишені: всередині - 3 для дрібниць, фронтальний зовнішній - 1 на блискавці, бічні - 2;
- шлейки: екошкіра, регулюються;
- застібка: блискавка і клапан;
- фурнітура: золотистого кольору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 24 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845,50 ₴
- Спосіб упаковки: Пильник, пакет, коробка








