Місткий функціональний жіночий рюкзак із якісного текстилю.
Характеристики:
- розміри: ширина 30 см, висота 33 см, глибина 13 см.;
- матеріал: якісний міцний джинсовий текстиль;
- підкладки: нейлон;
- кількість відділень: 1;
- кишені: всередині - 3, бічні - 2, фронтальний - 2;
- шлейки: нейлон, регулюються;
- застібка: блискавка;
- фурнітура: сріблястого кольору;
- особливості: формат А4, відкривається зі сторони спини, є додаткова шлейка;
- колір: сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
- Спосіб упаковки: Пильник, пакет, коробка









